Hotel Atena, ul Przemysłowa 67, Mielec

Tytuł

Przykładowy opis
8 Mar

Dlaczego warto wziąć ślub w piątek ? 11 powodów..

Mili narzeczeni, przestawiamy wam 11 powodów dlaczego warto wziąć ślub w piątek!
Mamy jeszcze kilka wolnych terminów.

1. Zapewnimy wam alkohol 🥂🥃🍸

2. Terminy u rozchwytywanych fotografów📸📷📹🎥🎞

Nawet jeśli Wasz wymarzony fotograf ma zarezerwowane wszystkie soboty na dwa lata wprzód, jest duża szansa, że w piątek będzie miał okienko dla Was!

3.Dłuższe poprawiny💃🕺
Kto powiedział, że poprawiny powinny być jednodniowe? Biorąc ślub w piątek, możecie świętować o jeden dzień dłużej – choćby urządzając poprawiny w niedzielę na działce u rodziców. Bo co jest lepszego od grilla? 

4.Łatwiejszy powrót do domu🚗🚕🚙🚌🚎🏎🚛🚜🛴🚲🛵
Goście mogą w pełni skorzystać z poprawin i spokojnie wrócić do domu w niedzielę rano

5.Ekstra dzień przed powrotem do rzeczywistości!🆓
Jeśli nie wyjeżdżacie od razu po ślubie w podróż, przedłużony weekend pozwoli Wam nacieszyć się małżeństwem, zanim wrócicie do codziennych obowiązków!

6.Relaks u fryzjera💇‍♀️💇‍♂️
Piątek to dzień roboczy, więc salony fryzjerskie zazwyczaj otwierane są wcześniej niż w soboty. Za to możecie liczyć na więcej spokoju – w piątkowy ranek w Waszym salonie nie będzie tłumu przyszłych panien młodych i ich druhen, jak to bywa w soboty!

7.Długi weekend na celowniku🆓
Planując ślub w piątek, celujcie w długie weekendy, np. po Bożym Ciele! To duża szansa na to, że Wasi goście i tak będą mieć wolne, więc bez problemu zjawią się na Waszym ślubie. A poza tym – ślub i wesele to najlepszy plan na długi weekend 

8.Zakupy last minute
Czasami w ferworze przygotowań do ślubu i wesela, zapominamy o jakimś drobiazgu. Znacznie większa szansa, że drobne zakupy last minute uda nam się zrobić w piątek, gdy sklepy są czynne od samego rana, a nie na przykład 13.00.

9.Miejsce w pamięci👁👁
Większość Waszych gości nigdy nie była na ślubie w piątek. Dzięki temu zapamięta Wasz ślub i wesele na dużo dłużej – to w końcu ich pierwszy piątkowy ślub!

10. Czekacie o jeden dzień krócej
Nie możecie doczekać się Waszego ślubu? Jeśli wybierzecie piątek zamiast soboty, będziecie czekać jeden dzień krócej! Czy to nie cudowne ? ❤️🧡💛💚💙💜