Hotel Atena, ul Przemysłowa 67, Mielec

Hotel Atena

Jakość

Hotel i Restauracja Atena oferuje swoim gościom estetykę oraz miłą atmosferę w połączeniu z doskonałą obsługą klienta. Usytuowany w spokojnej dzielnicy mieszkalnej, Hotel Atena jest najbliżej położonym hotelem do głównej bramy SSE Europark Mielec i oddalony zaledwie 2 minuty jazdy od centrum miasta. dsadasd

Usługi

Hotel Atena posiada łącznie 59 pokoi o maksymalnej pojemności +/- 145 osób, 4 sale konferencyjne, restaurację oraz drink bar z wieloma wewnętrznymi i zewnętrznymi miejscami do siedzenia. Hotel Atena posiada łącznie 520m2powierzchni konferencyjnej.

Gościnność

To co odróżnia nas od reszty, to nasze usługi dla naszych gości. Posiadamy 10-cio letnie doświadczenie w branży hotelarskiej; personel Hotelu Atena z pewnością dołoży wszelkich starań, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych Gości. Hotel Atena specjalizuje się w organizacji konferencji, bankietów, koktajli, śniadań biznesowych, pikników firmowych, imprez integracyjnych i wielu innych wydarzeń biznesowych lub rodzinnych.

Nasze pokoje

We wszystkich pokojach znajdują się: Internet Wi-Fi i łącze WLAN, klimatyzacja, podgrzewana podłoga łazienkowa, telefon, minibar, telewizor LED, zestaw kosmetyków, suszarka do włosów, kapcie, żelazko i deska do prasowania (na życzenie).

Hotel Atena oferuje pokoje z łatwym dostępem dla osób niepełnosprawnych.

Apartamenty Romance
30m2
Pokoje Superior
18m2
Apartamenty Executive
30m2
Pokoje Superior z tarasem
18m2
Executive Garden  Plus 2-osobowy
30 m2
Pokoje Standard
15m2