Hotel Atena, ul Przemysłowa 67, Mielec

Wesela

Myślisz o idealnym miejscu na wesele czy inną okoliczność?
Jesteś we właściwym miejscu!

Idealne miejsce

Perfekcyjnie przygotowane wesele to marzenie wielu młodych par.

Nasz profesjonalny zespół z przyjemnością zorganizuje wspaniałe przyjęcie weselne, które przez lata pozostanie w pamięci panny młodej, pana młodego i gości.

Nasi konsultanci ślubni udzielą wielu cennych wskazówek na temat komponowania menu z uwzględnieniem szczególnych preferencji Pary Młodej oraz gości.

Sala bankietowa jest pięknie urządzona, a niewątpliwym atutem są żywe kwiaty, które nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat i charakter.

Nasz zespół specjalistów zadba o każdy najmniejszy szczegół dotyczący organizacji specjalnej okazji. Dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był najpiękniejszym dniem w Twoim życiu.

Dlaczego warto ?

Oto kilka powodów : 

  • Oferujemy bogate i urozmaicone menu
  • Oferujemy dania kuchni europejskiej, tradycyjnej polskiej i regionalnej
  • Oferujemy dania bezglutenowe, niskokaloryczne, wegetariańskie czy wegańskie
  • Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie

Oferujemy również:

Organizację ślubów cywilnych, rocznic, chrzcin

Wieczory panieńskie i kawalerskie
Specjalne ceny dla gości hotelowych
Mamy kilka lat doświadczenia:

Zorganizowaliśmy wiele znakomitych przyjęć weselnych od 2005 roku
Jesteśmy dumni z bardzo elastycznego, indywidualnego podejścia
Doradzamy i pomagamy w organizacji specjalnych uroczystości

 

Hotel Atena i Restauracja Atena  publikuje informacje na swojej stronie internetowej dla wygody odwiedzających i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić, ceny i pozycje wymienione w naszych menu były aktualizowane na bieżąco i poprawne. Jednakże ceny i pozycje wymienione w naszych menu na stronie internetowej NIE są gwarantowane i mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Mimo że informacje na tej stronie są wyświetlane na bieżąco w najdokładniejszy i najbardziej aktualny sposób, zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian cen, ofert, zdjęć lub innych informacji na tej stronie przez cały czas. Żadne prawa nie mogą być wymagane na podstawie treści strony internetowej www.hotel-atena.pl.