Hotel Atena, ul. Przemysłowa 67 39-300 Mielec
Hotel Atena restauracja sala

Restauracja

Hotel Atena restauracja

Niezapomniane doznania smakowe

Restauracja Hotelu Atena **** jest pełna smaków i aromatów. Tu Nasi Goście mogą zasmakować pysznych i świeżych dań, przygotowanych przez mistrzów kuchni Hotelu Atena****.
Elegancko urządzone, przeszklone wnętrza z których podziwiać można patio, w połączeniu z nastrojową muzyką sprawiają, że Restauracja Atena wpływa na wszystkie zmysły.
Smaczne i piękne potrawy, fachowa, dyskretna obsługa - wszystko to składa się na atmosferę, jakiej nie mają inne Restauracje w Mielcu. Menu Restauracji Atena zadowoli każdego miłośnika dobrej kuchni, a starannie dobrane wina podkreślą doskonały smak potraw.

Dlaczego my?


Tylko świeże produkty
Ciepły i kameralny wystrój
Bogate menu
Niezapomniane doznania kulinarne
Atrakcyjna aranżacja
Fachowa, dyskretna obsługa
Nastrojowa muzyka
Hotel Atena danie

Wyśmienite dania

Wszystkie przygotowane przez Nas dania zachwycają kunsztem kulinarnym, smakiem i dbałością o atrakcyjną aranżację. Nawet najbardziej wybrednych smakoszy zachwyci to, co proponuje w menu nasza Restauracja, a Mielec już zawsze będzie kojarzył się z doskonałymi doznaniami kulinarnymi.
U nas nie trzeba wcześnie wstawać, by zjeść najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Śniadanie podajemy do łóżka. Proponujemy przepyszne gofry, jajecznicę, wędliny, sery, jogurty, domowe wypieki i świeżą kawę, aby dodać energii z rana.

Galeria


Zapraszamy do kontaktuHotel & Restauracja Atena, Sala Weselna, Całoroczna Hala Namiotowa

Realizacja