Hotel Atena, ul. Przemysłowa 67 39-300 Mielec
Hotel Atena restauracja

Aktualności

22 stycznia, 2024


Weekend Walentynkowy w Hotelu & Restauracji Atena.
10 Lutego odbędzie się dyskoteka ostatkowa, a 11lutego zapraszamy na rodzinny brunch- płacisz raz a jesz ile chcesz!

Więcej...

Ostatki w stylu PRL PARTY

26 października, 2023


Zapraszamy na potańcówkę w Stylu PRL. To już 4 edycja potańcówki ostatkowej w tym stylu- nie może ciebie zabraknąć. Konkursy , fanty spod lady- nie zapomnij się przebrać!!!

Więcej...

Sylwester 2023

20 października, 2023


Sylwester z Restauracją Atena.
Restauracja Atena to gwarancja udanej zabawy w gronie najbliższych oraz przyjaciół. Atmosfera, kulinaria, profesjonalna obsługa oraz dogodna lokalizacja to nasze zalety. Zaplanuj Powitanie Nowego Roku 2024 w Restauracji Atena.

Więcej...

Gala Jubileuszowa z okazji 50-lecia Zakładu Usług Agrolotniczych

31 marca, 2023


15 listopada 2022 mieliśmy zaszczyt kompleksowo organizować  Galę Jubileuszową z okazji 50-lecia Zakładu Usług Agrolotniczych (ZUA).

Gospodarzem Gali były Mieleckie Zakłady Lotnicze – spółka Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa, która kontynuuje tradycję ZUA.

Wydarzenie zgromadziło najważniejszych przedstawicieli branży lotniczej, władz województwa podkarpackiego i samorządu mieleckiego oraz obecnych i emerytowanych pracowników.

170 gości uczciło okrągły jubileusz Zakładu Usług Agrolotniczych. Uroczystość była okazją do podwójnego świętowania – nie tylko bogatej historii, ale także nowej przyszłości. Z jubileuszem zbiegła się bowiem zmiana właścicielska mieleckiej jednostki.

Uroczystość uświetnili znakomici goście – przemówienia podczas gali wygłosili: senator Rzeczypospolitej Polskiej – Józef Zając, marszałek województwa podkarpackiego – Władysław Ortyl, starosta powiatu mieleckiego – Stanisław Lonczak oraz naczelnik Wydziału ochrony lasów Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile – Sławomir Majewski. Prezentację o historii usług lotniczych w Mielcu przedstawił Grzegorz Walczak.

Ważną częścią Gali było wręczenie przez prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Piotra Samsona, odznaczeń resortowych „Zasłużony dla transportu RP” 10 pracownikom ZUA. Wszystkich tych doświadczonych pilotów łączy najdłuższy, ponad 40-letni staż pracy w ZUA oraz obejmujący wiele tysięcy godzin nalot za sterami pilotowanych maszyn. Wszyscy są absolwentami jedynej w Europie dawnej szkoły pilotów Agrolot w Kętrzynie i Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie oraz uczestnikami licznych akcji agrolotniczych, transportowych i przeciwpożarowych w kraju i za granicą.

Więcej...

Całoroczna Hala Namiotowa Atena Garden

31 marca, 2023


HOTEL ATENA ****

Otwiera swoje podwoje, jako nową i unikatową lokalizację eventową w samym sercu Mielca.

Pragniemy Państwu zaprezentować profesjonalną halę namiotową

 „ATENA GARDEN ”

dostosowaną do organizacji przyjęć o różnym charakterze.

Sala Plenerowa „ATENA GARDEN ”  

to zupełnie nowa przestrzeń, wyjątkowa, bo zupełnie inna niż wszystkie otaczające nas sale.

Położona na tle zielonej, łąkowej scenerii o powierzchni 1 ha, przylegającego do Hotelu Atena****

 Lecz ta lokalizacja zapewnia dyskrecje i wyłączność.

Więcej...

Pikniki Firmowe

31 marca, 2023


Piknik Firmowy w Hotelu Atena. Jedno miejsce a wiele możliwości. Mamy doświadczenie nie tylko w organizacji oficjalnych gal firmowych, ale również sielankowych pikników integracyjnych.

Więcej...

Walentynki w Restauracji Atena

7 lutego, 2023


Walentynki to wyjątkowy dzień, w którym chcemy celebrować swoje uczucia w towarzystwie ukochanej osoby. W Restauracji Atena , świętujemy już w dniach 10.02-14.02.2023r. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją romantycznej kolacji.

Więcej...

CAŁOROCZNY NAMIOT EVENTOWO – BANKIETOWY

23 września, 2022


HOTEL ATENA **** Otwiera swoje podwoje, jako nową i unikatową lokalizacja eventową.
W samym centrum Mielca oddajemy do Państwa dyspozycji CAŁOROCZNY NAMIOT EVENTOWO – BANKIETOWY o powierzchni 600 m2, mogący ugościć 500 osób. Usytuowany na terenie zielonym o powierzchni 1 ha, tuż obok Hotelu Atena ****.

Więcej...
Hotel & Restauracja Atena, Sala Weselna, Całoroczna Hala Namiotowa

Realizacja