Hotel Atena, ul. Przemysłowa 67 39-300 Mielec
Hotel Atena restauracja

Aktualności

Walentynkowy Pobyt

25 stycznia, 2022


Nie masz pomysłu na prezent dla drugiej połówki? Zapraszamy do skorzystania z oferty „Walentynkowy Pobyt” w HOTELU ATENA****. Spędź romantyczny czas tylko we dwoje. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwa pakiety „ Walentynkowy weekend dla Dwojga- Gold ” oraz „Walentynkowy weekend dla Dwojga- Silver ”.

Więcej...

Zabawa Karnawałowa „Bollywood Night”

22 stycznia, 2022


Zapraszamy na klimatyczną zabawę karnawałową „ Bollywood Night”. W podróż do Indii zabierze nas DJ Andrzej Piłat, a smaki kuchni indyjskiej zapewni nasz zespół kucharzy pod okiem profesjonalisty Sous-chef de cuisine Sebastiana Gomesa- to wszystko już 26 lutego o godzinie 20 :00 w Hotelu & Restauracji Atena****. Taki klimat tylko u nas, nie może Cię zabraknąć!!!

Więcej...

BAL SYLWESTROWY 2021

2 grudnia, 2021


Sylwester w Hotelu & Restauracji Atena****

Więcej...
PFR

POTAŃCÓWKA ANDRZEJKOWA

23 października, 2021


Potańcówka andrzejkowa w klimacie PRL – 2 edycja
Przenosimy się w czasy PRL-U z DJ-em Andrzejem Piłatem
*menu z czasów PRL poszerzone o produkty z Pewexu.

Więcej...

Piłkarski Mistrz Polski w Hotelu Atena****

13 maja, 2021


W ubiegły weekend nasz hotel gościł 16-krotnego piłkarskiego mistrza Polski, Legię Warszawa, która w minioną niedzielę rozegrała mecz z mielecką Stalą. Dziękujemy bardzo za skorzystaniem z naszych usług, jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy Was gościć. Mogliśmy poznać kilku reprezentantów kraju m.in Artura Jędrzejczyka, Bartosza Kapustkę czy Artura Boruca. Nie była to też pierwsza drużyna, którą gościliśmy w trakcie rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy i na pewno nie ostatnia. Serca ekipy Hotelu Atena są jednak bezustannie wierne mieleckiej Biało-Niebieskiej. W każdej rywalizacji bezwzględnie trzymamy kciuki za naszą legendarną drużynę z Solskiego 1 – BYŁA, BĘDZIE, JEST, STAL FKS!

Więcej...
publiczność

Wizyta marszałek sejmu pani Elżbiety Witek

16 czerwca, 2020


Marszałek Sejmu RP pani Elżbieta Witek podczas wywiadu dla TVP Rzeszów przy okazji spotkania z mieszkańcami Mielca i przedstawicielami władz lokalnych i regionalnych.

Więcej...
covid

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

12 maja, 2020


Otwarcie obiektu wiąże się z wprowadzeniem wielu standardów i wytycznych ustalonych przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS.

Więcej...

Realizacja