Hotel Atena, ul. Przemysłowa 67 39-300 Mielec
Hotel Atena Squash

Atrakcje

Hotel Atena Squash

Squash

Zapraszamy do miejsca, gdzie w doskonałym klimacie spędza Państwo czas przed, po i podczas przerwy w pracy. Jedyny Club w Naszym mieście z 4 pełnowymiarowymi kortami do gry w squash.

Hotel Atena SPA

Strefa Wellness

Zapraszamy do miejsca gdzie odzyskasz wewnętrzny spokój i nabierzesz energii na kolejne dni. To miejsce gdzie wraz z przyjaciółmi możesz oryginalnie spędzić czas. Szeroka gama masaży od klasycznych po zdrowotne, sportowe pozwoli Państwu wybrać odpowiedni dla siebie.

Hotel Atena front

U nas wszystko jest możliwe

Hotel Atena to nie tylko miejsca noclegowe. Tereny zielone okalające hotel to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez.

pole golfowe

Pole golfowe

Do grona naszych Partnerów dołączyła Firma Pro-Golf Sp.z o.o.,Pole Golfowe „Dwa Stawy”w Trzcianie. Mamy miłą niespodziankę dla Gości Hotelu Atena****, otrzymują Państwo 20% rabatu na grę na polu.

Legia Warszawa skorzystała z gościnności Hotelu Atena w Mielcu

W ubiegły weekend nasz hotel gościł 16-krotnego piłkarskiego mistrza Polski, Legię Warszawa, która w minioną niedzielę rozegrała mecz z mielecką Stalą. Dziękujemy bardzo za skorzystaniem z naszych usług, jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy Was gościć. Mogliśmy poznać kilku reprezentantów kraju m.in Artura Jędrzejczyka, Bartosza Kapustkę czy Artura Boruca. Nie była to też pierwsza drużyna, którą gościliśmy w trakcie rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy i na pewno nie ostatnia. Serca ekipy Hotelu Atena są jednak bezustannie wierne mieleckiej Biało-Niebieskiej. W każdej rywalizacji bezwzględnie trzymamy kciuki za naszą legendarną drużynę z Solskiego 1 – BYŁA, BĘDZIE, JEST, STAL FKS!

Zapraszamy do kontaktuRealizacja